BabyBjörn Kanguru Miracle Black / Silver
BabyBjörn

BabyBjörn Kanguru Miracle Black / Silver

ücretsiz
kargo
589,90 TL
Bu ürünü havale ile 560,41 TL'ye satın alabilirsiniz
Ürün Kodu: 2247
%100 müşteri memnuniyeti
7 gün içinde iade imkanı
Taksit Yapılan Bankalar
Babybjörn Kanguru Miracle
 
 
Hitap ettiği Yaş Aralığı :  3,5kg – 12 kg arası bebekler
 
Bebeğe sağladığı fayda:
Baş desteği sayesinde yeni doğan bebeğin boynunu destekler, güvenli ve dengeli tutulmasını sağlar. Büyümesine bağlı olarak yaklaşık 4 ay sonra bebek başını bağımsız olarak tutabildiğinde baş desteği katlanabilir ve bebek yüzü ön tarafa dönük olarak taşınabilir.
 
Anne-Baba’ya sağladığı fayda:
BABYBJÖRN® Miracle bel kemeri sayesinde bebeğin ağırlığını omuz, sırt ve bel arasında size en uygun konforda ayarlamanızı sağlar. Geniş ve dolgun omuz askıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısından taşımayı kolaylaştırır. Baş destek askıları ve kilit sisteminin pek çok büyük avantajı bulunur; yan kilitleme kancaları önde olduğundan bebeğin baş ve sırt kısmını çok iyi korur, Geniş ve dolgun omuz askıları bebeğin ağırlığını eşit olarak dağıtarak omuz ve sırt açısından taşımayı kolaylaştırır ve bebeği uyandırmadan takılmasını ve çıkarılmasını sağlayan sessiz kilitleri yanlışlıkla açılma riskini ortadan kaldırmak için sadece ebeveynlerin açabileceği şekilde tasarlanmıştır.
 
Fonksiyonları:
BABYBJÖRN® Miracle Kanguru hem ebeveyn hem de bebeğinin en ideal şekilde ve konforlu taşınmasını sağlamak için bel, sırt ve omuz askılarının ayarlanabilme özelliğine sahiptir, bebeğin konforlu ve güvenli taşınmasını sağlarken bebek ve ebeveyn arasında yakınlık hissini sağlar.
Kangurunun tasarımı, bebek büyüyene ve belirli bir ağırlığa ulaşana kadar konforlu ve değişik pozisyonlarda taşımak için yapılmıştır. Bel, kalça ve omuzlar arasında ağırlığı hafifletmek için en iyi pozisyonu bulana kadar basit ayarlar yapılır. Özellikle yenidoğan için tavsiye edilen bebeğin göğsün yukarısında taşıma seçeneği de bulunmaktadır. Ebeveynin iki elinin serbest kalarak günlük işlerini yapmasına olanak tanır. BABYBJÖRN® Miracle Kanguru bebeği yüksekte ve ebeveyne yakın olarak taşıdığından hem çok konforludur hem de bebekle yakın temasta ve göz kontağında olmayı sağlar.
Dolgunlaştırılmış omuz kemer askıları ve ergonomik bel kemerleri maksimum destek ve son derece konforlu taşıma sağlar.
Kullanıcı dostu. Sadece bir kaç toka ve ayarlamayla kolay kullanım.
Dayanıklı ve dengeli baş desteği çocuğunuzun başına ve boynuna uygun desteği sağlar.
Pediatristler, ebeveynler ve çocuklarla yakın işbirliği ile geliştirilmiştir.
 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi